Çağrı Merkezi: 0555 185 5870

Değişim & İade

Değişim & İade

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

 

İade ve değişim için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir;

 

 

- İade/Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte MNG KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (MNG Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

 

- İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

 

- İlk kez yapılan İade ve Değişimlerde TÜM KARGO ÜCRETLERİ TARAFIMIZA AİTTİR.

 

- 2. veya 3. kez yapılan değişimlerde kargo ücretleri tarafınıza yansıtılacaktır.

 

- Faturanın arkasında bulunan Değişim/İade formu mutlaka doldurulmuş olmalıdır.

 

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.

 

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve moneabutik.com tarafından sizinle iletişime geçilerek iade/değişim işlemleri yapılır.

 

- Ücret iadeleri 1 hafta içerisinde yapılmaktadır.

 

- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. moneabutik.com bu d uruma müdahale edemez.